Ośrodek Polanika
26-050 Chrusty, Gmina Zagnańsk, ul. Laskowa 95
Ogłasza nabór na następujące stanowiska pracy:

Masz chęć rozwijać się w marketingu i sprzedaży?
Chcesz zdobyć doświadczenie w dużej firmie?
Masz pasję i energię do działania?
Chcesz się rozwijać?

Miejsce pracy: Ośrodek Rehabilitacyjno – Wypoczynkowy Polanika, ul. Laskowa 95, Chrusty k. Zagnańska

Forma zatrudnienia i płaca: do ustalenia

Oczekiwania:

    • dyspozycyjność,
    • kreatywność,
    • spójność w działaniach,
    • chęć do nauki,
    • konsekwencja,
    • zainteresowanie trendami i rozwiązaniami marketingu internetowego na rynku.

Pożądana osoba z grupą inwalidzką.

Prosimy o wysłanie CV na adres: beata.gawronska@polanika.pl

Szczegóły pod numerem telefonu: 662 042 493

W związku z rozwojem działu marketingu poszukujemy grafika.

Miejsce pracy: Ośrodek Polanika, ul. Laskowa 95, Chrusty

Czas pracy: od poniedziałku do piątku 4 h dziennie

Zakres obowiązków:

    • tworzenie materiałów reklamowych do druku: ulotki, plakaty, broszury, foldery
    • projekty materiałów reklamowych,
    • grafiki na stronę internetową oraz media społecznościowe,
    • fotografia,
    • obróbka zdjęć.

Oczekiwania: dyspozycyjność, zmysł estetyczny, kreatywność, spójność w kreowaniu materiałów, konsekwencja.

Prosimy o wysłanie CV i trzech przykładowych prac z portfolio na adres: paulina.pieta@polanika.pl

Szczegóły pod numerem telefonu: 662 042 493

    • znajomość języków obcych
    • umiejętność obsługi komputera, znajomość pakietu MS Office
    • gotowość pracy w systemie zmianowym, dyspozycyjność
    • umiejętność pracy w zespole
    • wysoka kultura osobista
    • miłe usposobienie, komunikatywność, inicjatywa, samodzielność
    • proaktywna postawa oraz orientacja na klienta wewnętrznego i zewnętrznego
    • chętnie widziane doświadczenie na podobnym stanowisku – praca w hotelu

    • doświadczenie w działaniach organizacyjnych wymagających własnej inicjatywy
    • dyspozycyjność
    • optymizm, orientacja na klienta

    • kultura osobista, miłe usposobienie, umiejętność pracy w zespole
    • mile widziane: znajomość języków obcych oraz doświadczenie w pracy o podobnym charakterze

OFERUJEMY:

  • umowę o pracę
  • pracę w młodym i zgranym zespole
  • pracę pełną wyzwań w rozwijającej się firmie
  • perspektywy rozwoju i ambicji zawodowych

Aplikacje wraz z listem motywacyjnym prosimy składać na adres email: magdalena.borowiec@polanika.pl lub pocztą: ul. Laskowa 95, Chrusty, 26-050 Zagnańsk

(prosimy o dopisanie informacji na jakie stanowisko składana jest aplikacja)

Uwaga: dodatkowym atutem na każdym stanowisku pracy będzie posiadanie przez kandydata orzeczenia o stopniu niepełnosprawności.

PRAKTYKI STUDENCKIE

Zapraszamy studentów uczelni wyższych oraz uczniów szkół średnich i policealnych do odbywania praktyk rehabilitacyjnych, pedagogicznych, zootechnicznych. Wykwalifikowany zespół terapeutyczny zapewnia wysoki poziom przeszkolenia w poszczególnych działach terapii.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt mailowy polanika@polanika.pl lub telefoniczny 41 260 50 60.